Stymulatory

STYMULATORY

Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji skóry, przede wszystkim poprzez odbudowę kolagenu i elastyny, nazywanych czasem białkami młodości. Nie od dziś wiadomo że synteza obu białek spada wraz z wiekiem, co skutkuje pogorszeniem kondycji skóry. Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie zatrzymać tego procesu, to dzięki stymulatorom tkankowym możemy go spowolnić, dłużej zachowując młody i świeży wygląd! Ponieważ popularność stymulatorów tkankowych w medycynie estetycznej rośnie, na rynku wciąż pojawiają się nowe preparaty.


WYPEŁNIACZE

Wypełniacze to substancje coraz częściej wykorzystywane w medycynie estetycznej. Używa się ich m.in. do wypełniania zmarszczek, modelowania policzków, poprawiania owalu twarzy i powiększania ust. Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy w medycynie estetycznej jest kwas hialuronowy. Zabiegi z jego wykorzystaniem oddziałują na skórę w dwóch wymiarach. Przede wszystkim jego działanie powoduje lepsze nawilżenie i ujędrnienie skóry, co pozwala osiągnąć efekt odmłodzenia. Z drugiej strony, kwas hialuronowy może jednocześnie zapobiegać starzeniu się skóry, ponieważ wpływa stymulująco na komórki produkujące kolagen odpowiedzialny za elastyczność skóry.

Nasze usługi

Profesjonalizm, wiedza, kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie dają gwarancje zadowolenia swoim Klientom. Oferujemy perfekcyjne i na najwyższym poziomie usługi.

Masaże

KLASYCZNE...

Czytaj więcej

KOBIDO + maska królewska

KOBIDO – „Starożytna droga do piękna” Kobido to rytuał ba...

Czytaj więcej

Zabiegi pielęgnacyjne

EPIDERMALNE STYMULATORY PEPTYDOWE Epidermalne stymulatory peptydowe s...

Czytaj więcej

Mezoterapia

Odmładzanie, rewitalizacja, redukcja zmarszczek. Mezoterapia to zabie...

Czytaj więcej

Karboksyterapia

Smukła sylwetka, gładka skóra bez celluitu i rozstępów. Karboksty...

Czytaj więcej

Stymulatory

Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty wykorzystywane...

Czytaj więcej